This is Arcane

We care about our players.

BDO ARCANE
RP.ARCANE.LV:30120

Arcane FIVEM.

Topic created · 9 Posts · 138 Views
  • Labrīt , labvakar!

Neatkarīgi , kad lasi šo rakstu esmu izlēmis spert smagu soli Arcane Fivem servera attistibā. Esmu izlēmis veikt **VIPE** (pilnīgu servera restartu). Paskaidrošu kapēc esmu nonācis pie šī slēdziena:

• * Esam arcane un izmantojām veco servera datubāzi , kura tika izmantota vecajā projektā mums jasāk jauns posms kā arcane.lv
    • * Mums ir grūti optimizēt automašīnas , jo vecā sistēma , ka viņas tika ievietotas nepakļāvās nekādam prasībam, isāk sakot musu auto mapē valda **haoss**.
    • * Lietotāju inventāra skaits jau pārsniedz **65 000** ierakstu, kas izraisa lagus , gan servera pusē , gan speletāju pusē.
    • * Servera bagi atļava speletājiem gūt priekšroku, šobrīd varu teikt , ka vismaz **60%** no tā ir salaboti.
    • * Esam izskāvuši daudz speletājus , kas to nedara pieredzes dēļ , bet matrialā statusa serverī. Discords ir kļuvis daudz patikamāks un draudzigāks.
    • * Administrācija spelējas ar savu statusu un esam daudz mācijušies zaudējuši statusus. Kļūdas mēs neatkartosim un sāksim visu jau ar pieredzējušu administrāciju.

Kas mainīsies pēc VIPE:

• * Custom automašinas serverī vairs netiks ievietotas.
    • * Automašinu balanss
    • * Custom automašinas ir pagatnē , Latvijas speletāji ir izauguši no tām
    • * Zādzibas vairs nenorisināsies 1min pēc bankas laupišanas pabeigšanas, jo cilvēks aizlido ar 380km/h?
    • * Lielāks FPS un optimizētas sistēmas.
    • * Cik ilgi pavadat serverī beidzot būs no svara un nevarēsiet iegūt labi atmaksātus darbus jau no pirmās stundas serverī
    • * Nelegālajiem veljoprojām būs daudz ātrāks lēciens matrealā ziņā , bet "is it worth the risk?". Lielāks risks protams , jo vairs nebūs parsvars dēļ donator sūdiem? 🙂

Datums , kad ejam gaisā: 7. decembris.
    Lai nepamestu serveri dēļ tuvojošā vipe sākot no šodienas līdz 6. decembra 21:00 uzskaitam jūsu online time un aktivākajiem dosim bonusus pēc vipe 🙂

# Paldies , ka esi ar mums , tavs arcane! 🙂
  • LESSSAAAAGOOO!
  • Haipā esmu.
  • Tiešām, @qju apsveicu ar tavu lēmumu, kas būs lojāli pret šo komūnu tie arī paliks spēlēt, un nepametīs, bet būs labāk ja būs Vipe... Veiksmi spēlēt cilvēkiem.
  • Bla ahujena būs 🙂 nah tos inportus , labāk hujārīt ar orģinalkām 🙂
  • gtibetos custom automašinas
  • @bobilevs said in [Arcane FIVEM\.](/forum/post/91):
    > gtibetos custom automašinas

Iztiksim 🍑

• A mentiem bus gta 5 prosta masinas vai custom?
  • @emiiils Nevienam nebus custom 🙂

Log in to reply