Arcane is your #1 destination for best game servers

Join our community

Reviewer pieteikums no Norbertuha

• 1.Diskorda vārds (piemēram - Typ0#7440)

Norbertuha#2248

2.Jūsu vecums?

15

3.Kurā valstī dzīvojat?

Latvijā

4.Kas ir CS? (Min 30 vārdi)

Common Sense(CS) - Loģiskā domāšana. Pirms veikt kādu darbību to ir nepieciešams loģiski apdomāt vai to veiktu dzīvē. Piemēram, speciāli spolējot blakus policijas darbiniekiem, iecirknim, nelaupīt cilvēku vai banku/veikalu bez maskas.

5.Kas ir PG? (Min 30 vārdi)

Power Gaming(PG) - Fiziski neiespējamas lietas. Nedarīt lietas, kas nav fiziski iespējamas. Piemēram, nolecot no daudzstāvu mājas, piecelties kājās un aizskriet bez RP(RolePlay) takā nekas nebūtu noticis, braukt ar mašīnu pa kalniem kas nav domāta kalniem, bet gan sacensībām.

6.Kas ir MIX? (Min 30 vārdi)

Mixing(MIX)- OOC (Out Of Character) un IC(In Character) jaukšana savā starpā. Piemēram, OOC chat’ā ieraksta, lai kāds Tevi savāc, IC voice chat’ā vai twitter’ī pasaka, lai ienāk discord’ā, vai team speak’ā.

7.Kas ir DM? (Min 30 vārdi)

Deathmatch(DM) - Uzbrukt kādam personāžam bez noteikta IC iemesla. Piemēram, cilvēks, ko pazīsti dzīvē(OOC) un viņš Tev nepatīk kā IC ir saģērbies un Tu izdomā viņu bez nekāda IC iemesla sākt sist vai viņam šaut.

8.Kas ir MG? (Min 30 vārdi)

Meta Gaming(MG) - Ārpus tēla iegūtā informācija izmantota iekš tēla ir aizliegts. Piemēram, ar draugu sēžat DISCORD vai kādā citā Third Party programmā un draugs Tev pasaka, lai Tu atbrauc pakaļ un Tu bez ārpus tēla iegūto informāciju izmanto, lai aizbrauktu pakaļ draugam, vai kad jūs makšķerējat un runājat discord'ā.

9.Kāda ir akceptējoša lomuspēles situācija tavā uzskatā? Akceptējoša: 

Akceptējoša lomuspēles situācija ir piemēram tāda ka es spēlēju caur mehāniķa čaru. Un pie mums pierakstijās klients sev vēlamajā laikā. Kad persona bija ieradusies es personai jautāju ko vajag. Persona atbildēja, ka nepieciešams mašīnu pārkrāsot uz dzeltenu krāsu, vēlams 3 kārtās un to vienu no spožākajām krāsām. Pēctam mēs aizgājām izvēlēties krāsas, kad persona bija paņēmusi sev nepieciešamo krāsu mēs personai pateicām ka uz rītdienas divpadsmitiem būs gatavs, bet lai persona pasaka ja vēl kaut ko vajag. Persona teica ka vajag sarkanus neonus un lai tos piestiprina labajā un kreisajā durvju pusē. Pēctam pārdzinām mašīnu uz krāsošanas telpu un kad persona bija jau aizgājusi, es ar kolēģiem uzsākām darbu, paņēmām šo izvēlēto krāsu ielējām krāsas pistolē, paņēmām krāsošanas masku un uzsakām darbu. (/me sāku krāsot mašīnu)No sākuma nokrāsojām kapotu, pēctam visas durvis, bagāžnieku un pārējo.(/do mašīna nokrāsota dzeltenā krāsā) Kad tas bija izdarīts, mēs nolikām krāsošanas maskas un pistoli. Pēctam mēs devāmies prom no servisa un atstājām mašīnu krāsošanas telpā. Pienāca nākamās dienas rīts un mašīna bija nožuvusi.(/do mašīna ir nožuvusi) Kamēr mašīna vēl bija krāsošanas telpā mēs aizgājām pēc šiem sarkanajiem neoniem. Kad neoni bija paņemti mēs ar kolēģiem piestiprinājām tajās vietās kur persona norādija.(/me piestiprinu neonus) (/do neoni piestiprināti abās durvju pusēs.) Persona bija atnākusi lai norēķinātos, kad tas tika izdarīts, persona saņēma savu mašīnu un devās savās dienas gaitās 🙂 

9.Kāda ir neakceptējoša lomuspēles situācija tavā uzskatā? Neakceptējušā:

Manuprāt neakceptējušā lomuspēles situacija ir tāda ka tiek pārkāpts no servera noteikumiem/terminiem. Piemērs: Es spēlēju caur mediķa čaru un veicu smago operāciju. Es devos uz izsaukumu kas bija slimnīcā. Personai bija sašautas brūces kuņģa daļā. Es ar savu kolēģi paņēmām personu un nesām uz operācijas galda. Kad persona bija uz operacijas galda, mēs uzsākām operāciju. Bet pirmstam mēs uzlikām personai anestēzijas masku. Paņēmām asins paraugu un ievadijām asins noteikšanas ierīcē, pēctam sākām operēt izvilkām lodes no kuņģa un gatavs. Personu modinājām augšā. Bet persona visu laiku rakstija muskuli (/die, /die) un (/do ielietas mērkaķu asinis no nezinu kurienes. ) kaut vai viss bija izdarīts, izoperēts un personai tika ievadītas cilvēku saziedotās A grupas asinis.  Pēctam dabūjām personu pie dzīvības izrakstijām izrakstus nezinot kam dodam (jauzprasa ID karte lai zinātu kam izrakstīt.)Pēctam to personu savāca policisti un teica ka persona šāva slimnīcā( zaļajā zonā kur šaudīties nevar tas ir aizliegts) 

10.Kāpēc gribi kļūt par Reviewer iekš Arcane Roleplay?

Es Norbertuhs gribu kļūt par revieweri iekš Arcane Roleplay servera, jo vēlos atbalstīt servera administrāciju, kā arī palīdzēt kādam jaunam spēlētājam kas tikko sācis spēlēt, pieņemt intervijas, pieņemt anketas, mani motivēja kļūt un rakstīt reviewer anketu  visa administrācija un vēl pāris draugi no servera. Reviewer amats ir kaut kas jauns priekš manis. Esmu ticis arī vairākas reizes banots, bet saprotu savas kļūdas un terminu pārkāpumus. Kā Revieweris vēlos uzlabot gan savas, gan citu prasmes saucamajā roleplay… Es vēlos arī palīdzēt administrācijai ne tikai tagad bet arī pēctam par cik tuvojas saucamais Pasaules gals(WIPE)cik dzirdēju ka  sāks nākt cilvēki, rakstīs anketas, nāks uz intervijām… Lai arī es netikšu tālāk par anketu, es tāpat priecāšos par iespēju rakstīt šo reviewer anketu, parasti esmu bijis parasts spēlētājs kurš spēlē par dažādiem tēliem un guvis pieredzi iekš roleplay. Kļūstot par reviewer apņemos būt vairāk discordā un palīdzēt jauniešiem ar savām problēmām… 

11.Vai tev ir iepriekšējā pieredze?

Nav man bijusi pieredze reviewer svērā, būtu forši ja tiktu tālāk un gūtu pieredzi 🙂

12.Pastāsti kautko par sevi.

Mani sauc Norberts serverī un discordā mani sauc Norbertuhs. Man ir 15 gadi un mācos 9.klasē, dzīvoju Latvijā, Cēsīs.  Sāku spēles spēlēt 10  gadu vecumā, uz pirmā datora kas bija mammas dators uz tā es spēlēju Counter Strike kad biju paspēlējis vienu gadu man palika 11. gadiņi un man uzdāvināja minecraft ar premium profilu, tajā laikā es nezināju kas tas ir… pēctam kad jau sasniedzu 13 gadus es ar draugu runāju saucamajā discord aplikācijā un sāku skatīties saucamo youtube, sāku skatītes Latviešu strīmerus, videoklipus, tagadējo   FFTV nepagāja ne pusgads un man pielipa fortnite slimība.  Pēctam kad vairāk kā gads pagāja lēnām sāku izslimot un beigt spēlēt, sāku skatīties ģenerāli.. kad viņš sāka spēlēt roleplay man nežēlīgi iepatikās un izdomāju pamēģināt.. bet pirms tam man nācās tā iesvīst nedaudz jo gribējās nopirkt to gta5 dabuju savu pirmo algu un nopirku 2 spēles. PUBG un GTA5 sāku lādēt gta5 pagāja 8 stundas un nolādējās pēctam nolādēju fivem un gāju rakstīt anketu uz veco ‘’Eclatu’’ ar pirmo reizi mana anketa nebija veiksmīga bet ar otru bija. Pēctam bija jaiet intervija no kuras es baigi baidijos 😄 Izgāju interviju un sāku spēlēt un jau pienāca skola.. Ļoti gribējās likt nost dotoru bet nevarēju jo roleplay bija pielipis. Pēc 2 nedēļām sadalijās vecais eclats…  divās daļās.. un es paliku pie arcane roleplay. Pēctam sapazinos ar arcane servera administrātoriem un viņi mani motivēja spēlēt vēl vairāk roleplay, bet ir viens nepatīkams mīnus, 9.klases beigas kā arī eksāmeni nāk un negribās likt nost to datoru, paldies kad devāt iespeēju rakstīt anketu.

13.Links uz tavu sasveicināšanās topiku?

Savas domas droši izsakam komentāros +rep vai -rep, sveiciens visiem.

• ADMIN

@Norbertuha zinu, ka esi mainīnies un anketa ir laba, bet man nāksies Tev dot -, pagātne dara savu, es uzskatu, ka Tev vajadzētu pierādīt sevi no jauna pēc WIPE un mēģināt vēlreiz, galvenais, ja tiec atteikts ir nepadoties un censties sevi uzlabot, uzlabot un uzlabot!

• This post is deleted!

• Reviewer

+ No manis.

Cik es esmu erpojis ar Norbertu, manuprāt ir bijis tīri ok, it īpaši caur ārstiem. Ir sanācis ari saskrieties caur policistiem, bet tas tā retāk. 

• +rep, pavadi daudz laika šajā projektā, kā arī esi sakarīgs un labi erpo. Lai veicas.

• ADMIN

Sāksim ar terminiem: 

Powergaming piemērs īsti nebūs sacensību automašina var būt arī domātu kalnu trasēm.

CS liekas kopēts nekā jauna.

Lomuspēles situācijas ir baigais mess , īsti neredzu atbilstošas situācijas dzīvei ipaši , kad ienāk klients tu prasi : "ko vajag?". Gan akceptējoša , gan neakceptējošā situācija izspelēta low limenī.

Kopsavilkums un gala atbilde  no manis ir sekojoša: Norberts manās acīs ir mūsu moderators typ0 tikai galigā sakuma stadijā tu esi aktīvs , nereāli aktīvs tāds pats bij musu Typ0. Bet bieži pieļauj kļūdas tapēc tev būs jaiziet caur daudz vairāk lai tu sasniegtu to līmeni un tiktu šeit par staff. Es pat neteiktu , ka tas ir baigi hujova , ka tu esi šajā pozicijā , jo spēsim tevi iemacīt pareizi visu darīt no A-Z un izaugsi nereali , bet tev nedrīkst padoties. Šoreiz es jau no pieteikuma redzu ka neesi vel gatavs parbaudīt citus , jo tev pašam ir ko uzlabot es dodu tev divas nedēļas nezinu paspelē citur , izmeģini kādas sarežģitākas roleplay situācijas ja busi tikpat centīgs, cik taipers atradīsim tev vietu 🙂 

Meģini velreiz , kad esi gatavs 🙂

Log in to reply