Arcane is your #1 destination for best game servers

Join our community

Reviewer pieteikums [Kefiirs]

• 1.Diskorda vārds Kefiirs#5979

2.Jūsu vecums 17

3.Kurā valstī dzīvojat Latvijā

4.Kas ir CS (Min 30 vārdi) Ir roleplay attēlošana ar loģiku, proti visam, kas tiek darīts ir jābūt  savai loģikai. Tu nevari iet pārdot ieročus pie domes, jo tas  jau ir (CS) termina pārkāpums, jo tas ir neloģiski ,reālajā dzīvē tu momentāli tiktu arestēts,tevi fiksētu katra kamera, pēc kā tu nonāktu cietumā.

5.Kas ir PG (Min 30 vārdi)  ir darbību attēlošana, kas nav iespējama  reālajā dzīvē, piemēram ar automašīnu ietriekties 150km/h mašīnā, kas brauc tev pretīm, apgriezties un braukt tālāk, takā nekas nebūtu noticis. Reali tu būtu miris un saspiezts.

6.Kas ir MIX (Min 30 vārdi) MIX ir , kad tu ingame runā par ooc lietām, piemēram, ko tu šodien dariji mājas, vai skolā, cik reizes tevi piesauca pie tāfeles un tu norāvies no skolotājas, kad neko nezini.

7.Kas ir DM (Min 30 vārdi) DM ir , kad cilvēks tiek nogalināts bez nekāda iemesla, piemēram, runājos ar darbinieku pie veikala, garām brauc bariņš ar cilvēkiem iekš automašīnas, vienam uznāk kaut kādi melnie un viņš izdomā nošaut nevainiigu cilvēku.

8.Kas ir MG (Min 30 vārdi) MG ir, kad tu centies izdomāt,uzzināt informāciju ingame, kur atrodas jaunā tūnetava, bet tev apnīk un tu atceries, kad var atvērt discord un pajautāt/pazvanīt kādam , kas jau zin kur tā atrodas.

9.Kāda ir akceptējoša lomuspēles situācija tavā uzskatā un kāda nav? (Min 150+ vārdi) Akceptējoša lomuspēles situācija ir, kad tu erpo situacijas, nevis no tām izvairies, piemēram braucot ar automašinu tu ielido stabā vai kokā, pēc kā tu izmanto /me un /do komantas, nosakot kas tev noticis, ja esi izslēdzies un tev ir bijis pārinieks, kas ir vell pie samaņas, tu atbildi viņam ar /do komandu, kad esi bezsamaņā, vai arii pēc situacijas, kas ar tevi ir noticis, pēc kā viņš rīkojas un jūs turpinat rp situāciju, saucot ātros. Neakceptējoša lomuspēles situācija ir, piemēram mēs ar draugiem izdomājam noīrēt helīti, vienam no mums ir gaisa licenze, mēs noirejam to, pēc kā mēs dodamies lidot... Mēs lidojam apkārt pilsētai,ūdeņiem. Pēkšņi viens no aizmugurē sēdētājiem izdomā izlekt no helīša, augstums ir 200m , izspletņa nav, mēs atrodamies virs ūdens. Viņs izlec un iekriit ūdenī,pēc kritiena viņš mierīgi izspeld krastā un gaida , kad mēs viņu savāksim. 

10.Kāpēc gribi kļūt par Reviewer iekš Arcane Roleplay? (Min 150+ vārdi) Vēlos kļūt par Reviewer, jo tas būs kaut kas jauns priekš manis, nekad neesmu bijis kaut kas vairāk par parastu spēlētāju, esmu jau agrāk meiginājis klūt par kautko šādu, bet tas nav sanācis gadu deļ, bet ja šajā serverī ir dota šāda iespēja, kāpēc gan nepameigināt. Kā arī būs iespēja iepazīt vairāk cilvēkus. Vēlos pameigināt kaut ko jaunu, kas ir palīdzēt citiem cilvēkiem, iepazīt ko jaunu. Kļūstot par Reviewer ir jauzņemas liela atbildība, kā arī vairāk jāpavada laika iekš discord, pieņemot intervijas un palīdzot kādam, kuram tas ir nepieciešams. Atnākot no skolas mājas, man ir ļoti daudz laika tā varētu teikt, šo laiku varu pavadīt pieņemot intervijas, pamācot jauniņos, paskaidrojot/pamācot tiem terminus vai ko citu. Kā arī drīz tuvojas wipe un būs nepieciešami palīgi ar anketām un citām lietām, kas pienākas reviewerim.

11.Vai tev ir iepriekšējā pieredze? Man nav bijusi iepriekšēja pieredze, kā jau teicu, esmu meiginājis tikt par kaut ko šādu, bet nav sanācis dēļ vecuma.

12.Pastāsti kautko par sevi. (200+ vārdi) Mani sauc Kristaps, man ir 17 gadi un dzīvoju valmierā. Brīvajā laikā patīk spēlēt video spēles un nodarboties ar sportu. Brīvdienās parasti tusēju ar draugiem,patiik baliites un atpūsties.Pirmo datoru nopirku pirms 3 gadiem par 170 eiro, tad man tas likās daudz, jo biju saņēmis pirmo algu strādājot ''alojas starkelsenā'' Kur man bija jālīmē kastītes ar karsto līmi. Agrāk biju dzīvojis niderlandē, bet tagad Latvija esmu jau 8 gadus. Ar roleplay esmu saskāries jau labu laiku, to spēlēt sāku pirms pieciem gadiem, tas viss sākas, kad pie manis ciemos atnāca brālēns, viņš manā datora ielādēja samp un nāca pie manis spēlēt, no sākuma es biju kā skatītājs, kas skatijās kā viņš spēlē, ar laiku jau es pats sāku spēlēt, kad viņš nebija, man ļoti iepatikās. Bija brīži, kad bija grūti, jo bija jāmācas visi noteikumi, termini, komandas,no sākuma visu rakstiju uz lapiņas un līmēju pie sienas, lai mani nesodītu,kad tos prasija.Vēlāk jau biju labi pazīstams iekš spēlēm. Savu iesauku Kefīrs es ieguvu no sava ic tēla vārad ''Neal Cefry'' To izdomāja viens draugs, kas spēlēja kopā ar mani. No tā brīža neesmu mainijis to. Vasarā un brīvajā laikā strādāju kur piedāvā, lai varētu iegādāties ko vēlos un palīdzētu kādam, kam tas ir nepieciešams. Arcane serverī spēlēju jau labu laiku, šis ir vieniigais gta 5 rp serveris, kurā pagaidām esmu spēlējis, kā arī netaisos mainīt to, jo ja reiz izvēlos vienu kurā es spēlēšu,tad arii palikšu, jo man nepatiik lēkāt no viena servera uz otru, tas galiigi nav interesanti. No automašīnām man patīk bmw,kā arī apmeklēju daudzus pasākumus, kas saistiiti ar automašīnām. No sporta, agrāk esmu spēlējis futbolu un basketbolu, tagad jau tas ir, kad ar draugiem izdomājam aiziet uz laukumu.Kas vell... Vell man patīk doties ar opi copēt, vasarā tas notiek bieži, ziemā tā retāk, jo nav tā ledus, tas arii viss.

13.Links uz tavu sasveicināšanās topiku:http://arcane.lv/forum/topic/41/%C4%8Dau-no-kefiira

• Runājot par tavu pieteikumu, gribēju pateikt, ka esi apguvis ''RolePlay'' zināšanas un saproti kā viss process notiek un man, tas priecē! 🙂 

Terminu ziņā, varēji pacensties un uzrakstīt kādus nebijušus terminus, jo šos terminus raksta katrs otrais.

Tā vispārēji, pieteikums +/- ir labs, bet zinu, ka varēji labāk.

• ADMIN

@Kefiirs došu Tev +, esi aktīvs iekš arcane un atbalsti mūs, pieteikums bija OK, piekritīšu kronkam, ka varēji nedaudz vairāk pacensties, bet vēlētos kopīgi ar administrāciju un Tevi aprunāties.

• ADMIN

Šim pieteikumam dodu + , esi  lojāls un aktīvs arcane spēlētājs un saproti rolepay būtību un izproti to.

• Reviewer

+

Diezgan aktīvs serveros un DC.

Ir sanācis ar tevi erpot, domāju, ka tas izdevās un bija interesanti.

• + no manis, cilvēks ir aktīvs daudz reiz ir arī palīdzējis..

• ADMIN

@Kefiirs said:

Kefiirs#5979

Apstiprināts uz interviju. Sarunā moderatorus par interviju uz reviewer.

• ADMIN

Apstiprināts.

Log in to reply