Arcane is your #1 destination for best game servers

Join our community

Reviewer pieteikums Galja

• **1.Diskorda vārds -** Galja#8184

**2.Jūsu vecums -** 17

**3.Kurā valstī dzīvojat? -** Latvijā

**4.Kas ir CS (Min 30 vārdi) -** Common Sense - Loģiskā domāšana, visām jūsu darbībām ir jānotiek tikai ar loģiku kā tas būtu reālajā dzīvē. Piemēram, Tu pretī policijas iecirknim vai ļoti publiskā vietā ar kamerām Tu nevari taisīt speciāli sānslīdi tādā vietā, kur dzīvē to nedarītu.

**5.Kas ir PG (Min 30 vārdi) -** PowerGaming - Nedrīkst darīt lietas, kuras nemaz nav reālas dzīvē, jādara viss pēc reālas fizikas utt. Piemēram, Tu mūc no policijas ar ļoti zemu BMW, Tu fiziski nevari braukt pa lieliem kalniem un zemes ceļiem, jo tas dzīvē ir nerāli.

**6.Kas ir MIX (Min 30 vārdi) -** ooc informācijas izmantošana ingame, piemēram, tev kās discord ooc chatā pasaka, kur ir naudas atmazgāšanas vieta, Tu to iekš tēla nevari izmantot, jo neesi ieguvis sho informāciju iekš tēla, bet ārpus tēla.

**7.Kas ir DM (Min 30 vārdi) -** Deathmatching - ir aizliegts nogalināt jebkuru personu bez iekš tēla iemesla. Piemēram, Tev dzīvē ir paziņa Matīss, kurš Tev nepatīk, Tu viņu satiec iekš špēles, spēlē Tu viņu nedrīksti nogalināt iekš spēles bez iemesla, jo tad ja cilvēks tev nepatīk dzīvē, spēlē tu viņu nedrīksti nogalināt!\

**8.Kas ir MG (Min 30 vārdi) -** aizliegts izmantot OOC informāciju iekš tēla. Piemēram, TU nevari atrasties spēlē un runāt kādā palīgprogrammā, piemēram, Discord, bet ar izņēmumu TemaSpeak, jo tā ir spēles "sastāvdaļa".

**9.Kāda ir akceptējoša lomuspēles situācija tavā uzskatā un kāda nav? (Min 150+ vārdi) -** Manā uzskatā akceptējoša lomu spēle ir tad, kad VISAS personas noteiktajā lomu spēles epizodē/izspēlē viss notiek pēc plāna, kurš ir noteikti sastādīts, nevis iet darīt kautko randomā, ar domu, aij pēctam redzēsim kā būs, došu jums piemēru kā bankas laupīšanu - piemēram, trīs cilvēki plāno lielās Swedbankas laupīšanu un visam ir jābūt detalizēti izplānotam un ar vairākiem variācijas plāniem. Pieņemsim, ka viss ir saplānots un sākās bankas laupīšana, es uzsaktu, ka bankas laupīšanas situācijā nevar rasties tāda situācija, kad teiksim policijai ir "high" RP, bet tie kas laupa banku ir diezgan zems RP līmenis, jo ja viens spēlēs ar lielu otrs ar zemu RP līemni, tad es uzskatu, ka šajā gadijumā tas pat ir negodīgi pret to, kas spēlē ar lielu RP līmeni, ko viņš tajā visā ieliek visu reālistiskāku nevis visu uz "pļek-pļek". Jo esam reāli - lielākoties visu RP situāciju nosaka balss un /me, /do komandu izmantošana, protams, to arī ir jāmāk izmantot/lietot.

**10.Kāpēc gribi kļūt par Reviewer iekš Arcane Roleplay? (Min 150+ vārdi) -** Es vēlos kļūt par Reviewer iekš Arcane RP, lai palīdzētu Arcane community vadībai. Kā arī šim serverim redzu lielu potenciālu nākotnē, to es spriežu kā servera īpašnieks/modi sazinās ar cilvēkiem un cik ļoti ņem vērā pašu spēlētāju viedokli dažādās situācijās. Paņemsim par piemēŗu to pašu piemēru, kur spēlētāji vēlējās dabūt noteiktas teritorijas atrašanās vietas hintus un to dabuja 🙂 Nedomāju un uzskatu, ka serverī vajag ieviest vēl lielāku kārtību, jo ir spēlētāji, kur ir tikuši serverī un vienvārd sakot "vāra sūdus...". + ir vēl daļa, kuri nemāk lietot,manuprāt, lielāko prasību/vajadzību spēlējot RP, tās ir komandas /do un /me, kā arī balss, ko izmanto RP situācijās. +Pats vēlos palīdzēt serverī novērst vienu MILZĪGU problēmu un "pārmācīt" cilvēkus, ka lomu spēle nav vajadzīga tikai tapēc, lai iegūtu naudu, bet lai mēs savā community jautri pavadītu laiku un lai visiem būtu jautri, jo diemžēl 60% spēlētāji, manuprāt, spēlē tikai tāpēc, lai iegūtu naudu un labāko mašīnu serverī un manā skatījumā tas ir pat bērnišķīgi (pārmestā nozīmē... ) Kopumā vēlos palīdzēt attīstīt un valdīt kārtību šajā pilsētā Arcane.lv 🙂

**11.Vai tev ir iepriekšējā pieredze? -** Diemžēl man nav pieredze kā reviewer vai mod jebkādās pilsētās, jo šī ir pirmā un vienīgā pilsēta (Ja ņēm vērā arī no kā radās Arcane), ko spēlēju

**12.Pastāsti kautko par sevi. (200+ vārdi) -** Mani sauc Ričards, nāku no Siguldas, aizraujos ar dažādām videospēlēm, kā piemēru minēšu CS:GO un FiveM. Ņemot vērā, ka man FiveM pieredze nav tā pati lielākā, bet es uzskatu, ka mans RP līmenis ir augstāks nekā vidējais šajā pilsētā Arcane. Šis lielais RP līmenis ir pateicoties skatoties dažādus strīmerus, kuri spēlē RP augstā līmenī, jo ja godīgi man "besī" skatīties, low RP spēlētājus, jo man tas neliekās interesanti. Mācos Rīgā, Rīgas Celtniecības koledžā 2. kursā. Uz skolu braukāju katru dienu no Siguldas un vilcienā ir garlaicīgi un šī man būtu arī iespēja kā aizpildīt šo laiku, piemēram, izskatot spēlētāju iesniegtās anketas. Esmu viens no retajiem cilvēkiem, kurš palīdzēs cilvēkiem, ja viņam būs tāda nepieciešamība, nevis paies garām kā mūsdienās dara lielākā daļa mūsdienu (125)cilvēki... Nav tā, ka spēlēju tikai datorspēles, dzīvē esmu sportisks jaunietis, kurš ar lielāko prieku piedalās dažādās sporta spēlēs un esmu liels sporta fans, pats spēlēju florbolu divās komandās. Brīvajā laikā strādāju - vasarā bruģēšanā, ziemā izrotāju dažādas Rīgas ielas un lielveikalus. Es cenšos iekš spēles parasti attēlot pareizo tēlu, jebšu ,piemēram, policistu, taksistu un ārstu (ir pieredze visos šajos amatos). Novēlu visiem jauku šo atlikušo dienas/vakara daļu, ceru, ka pieņemsiet mani savā komandā 🙂 Jūs visi esat labākie 🙂

• ADMIN

No manas puses šoreiz būs -rep , jo tevi  diži neesmu manījis arcane serverī , kā arī neredzu tevi online ,neesmu redzējis vai pat dzirdējis kā tu roleplayo un nezinu tavas roleplay prasmes un manuprāt esi diezgan neaktīvs

• ADMIN

@Galja diemžēl - no manis, iepriekš biji aktīvs un iepriekš spēju iedomāties tevi reviewer lomā, bet tad uz vairāk kā mēnesi pazudi...

• @Typ0 Jā, pēdējās divas nedēļas neesmu bijis online, bet jepriekš biju ĻOTI aktīvs, ja nebiji pamanijis. Drīz atnāks jauns RAM ( jovecajam viens ram "sticks" saplīsa un atsākšu spēlēt, šobrīd tas ir gandrīz neiespējami, jo 4GB RAM 😂 Bet nu drīzumā vūšu atlakaļ un vēl jaudīgākāk nekā biju. Iepriekš serverī darbadienās pavadīju vismaz 2-4h dienā, brīvdienās stipri vairāk. Tapēc brīnos kā nebiji mani manijis. 

• @Richards kā jau minēju bija problēmas ar datoru... Šodien RAM atnāca un netieku FiveM, takā tuliņ pat būšu atpakaļ un domāju vēl aktīvāk nekā biju pirms tam. Vienīgi tagad jāatrisina FiveM problēma. Paldies par viedokli 🙂

• ADMIN

Šeit ir atteikts, šaubos , ka tu dabusi Orbitalu, SKL or SIMIX lai atsistu savus Anti 😄 , bet paturēšu vel atvērtu kadu nedēļu..

Log in to reply