Arcane is your #1 destination for best game servers

Join our community

Reviewer pieteikums [ruby]

• Reviewer

1.Diskorda vārds (piemēram - Typ0#7440): ruby#6776

2.Jūsu vecums: 15 

3.Kurā valstī dzīvojat: Latvijā

4.Kas ir CS (Min 30 vārdi): CS(Common Sense) - Lōģiskā domāšana IC. Katrai lietai ko tu dari IC jābūt savai loģikai. Piemēram: Staigāt ar ieroci rokās pretī Policijas iecirknim, vai nozagt mašīnu Policistu acu priekšā. Mēģināt pārdot narkotikas policistu iecirknī vai pārdot tās pretī policijas mašīnai.

5.Kas ir PG (Min 30 vārdi): PG(PowerGaming) - Neiespējamu lietu atveidošana IC. Darīt lietas kas OOC nav fiziski iespējamas. Piemēram: Nolekt no trešā stāva un izlikties, ka nekas nav noticis. Braucot ar mašīnu 200km/h avarēt un izkrist pa priekšējo logu, pēctam piecelties ,iekāpt mašīnā un braukt tālāk it kā nekas nebūtu noticis

6.Kas ir MIX (Min 30 vārdi): MIX(Mixing) - Informācijas jaukšana, jeb mixošana iekš spēles. Piemēram: Pateikt ka tikko bija servera restarts(Ja tā ir bijis, tad saka 'Pilsētā bija vētra'). Pateikt kad tev dators nevelk GTA V. Jaukt discord aplikācijas nicknamus ar IC cilvēku vārdiem un uzvārdiem. 

7.Kas ir DM (Min 30 vārdi): DM(Deathmatching) - Cilvēku ievainošana vai nogalināšana bez IC iemesla. Piemēram: Nošaut kādu, jo viņš tev nepatīk vai kaitina tevi. Caur savu personāžu iet un visus pēc kārtas sist ar beisbola nūju, jo esi dusmīgs.

8.Kas ir MG (Min 30 vārdi): MG(Metagaming) - Palīgprogrammu izmantošana atrodoties iekš spēles.Piemēŗam: Ar draugu caur DC/Skype vai kādu citu palīgprogrammu, sarunāties, lai vieglāk spēlēt. Draugam parādīt caur palīgprogrammām, kur atrodas, kāda no lokācijām. Pateikt, kur var dabūt kādas lietas, viņa personāžai to nezinot.

9.Kāda ir akceptējoša lomuspēles situācija tavā uzskatā un kāda nav? (Min 150+ vārdi):  Šeit pastāstīšu sitūaciju caur ārstu, kad policistam ir sašauts augštilbs labajai kājai. Protams, kā ārstam viss sākas ar dispičera izsaukumu, kur viņš saņem lokāciju uz kuru doties. Ārsts paņem savas somas un dodas ceļā ar sirēnām. Ārsts ik pa brīdim dispičeram saka, pēc cik ilga laika viņš var ierasties notikuma vietā un cik tālu vēl jābrauc. Ierodoties izsaukuma vietā, ārsts izkāpj no mašīnas paņem savas somas un dodas pie cietušā. Mediķim, lai zinātu, kas jādara, un kā jāpalīdz jāpajautā, "kas noticis?[/do kas noticis?] Cik stipri sāp?[/do Cik lielas ir sāpes]kurā vietā tieši sāp?" Protams ja ir sašauta kāja jāredz, brūces lielums, vai lode ir izgājusi un vai persona nevar zaudēt samaņu. Tādejādi izmēŗa pulsu[/med personas ID], un ja personai ir slikti iedod viņam lakatiņu aplietu ar spirtu [ /me paņem lakatiņu no somas] [/me paņem spirta pudelīti] [/me atver pudelīti un uzlej uz lakatiņu] [/me padod personai lakatiņu], ko paošņāt, lai nezaudētu samaņu. Ja personai sāpes ir neciešami stipras, ārsts iešpricē morfīnu [/me no somas izvelk morfīna pudelīti] [/me turpar blakus paņem šprici, un ielej morfīnu iekšā] [/me uzmanīgi iešpricē] Tad ārsts paņem speciālās šķēres [/me no somas izvelk ārstu šķēres un atgriež vaļā bikses], lai atgrieztu bikses un redzētu brūces lielumu. Apskata brūci [/do apskata brūci], un izdomā ko darīt, lai apstādinātu asins izplūšanu. [/do domā, kā vispareizāk apstādināt asins tecēšanu] Nostabilizējot asins plūsmu, ārsts no mašīnas izvelk nestuves [/me atveru bagāžnieku][/me izvelku nestuves, un sāku stumt uz cietušā vietu], lai uzliktu cietušo uz tām. Ar citu policistu palīdzību uzlieku cietušo uz nestuvēm[/me uzliek personu uz nestuvēm ar citu policistu palīdzību] [/me nostiprina personu, un sāk stumt uz mašīnas pusi] un ieliek mašīnā [/me ieliek personu mašīnā], piesprādzē [/me nostiprina personu] un dodos uz slimnīcu tālākai izmeklēšanai. Braucot uz slimnīcu, pa rāciju dodu informāciju kolēģiem, lai sagatavo operācijas zāli, un dodu aptuveno laiku pēc cik ilga laika būšu. Atbraucot, izņemu ar kolēģiem personu [/me atsprādzē personu, un izceļ no mašīnas nestuves] un aizvedu uz operāciju telpu [/me sāk stumt nestuves ļoti ātri]. Operāciju telpa, vēlreiz uzmanīgi apskata vai lode ir izgājusi cauri, vai vēl iekšā [/me ar kolēģu palīdzību aptaustu brūci] [/me atrod izejas brūci] [/me notīra brūci, ar dezinfikcējošu līdzekli] [/do pajautā medmāsiņai šūšanas komplektu] [/me uzmanīgi sāk šūt lēnām un uzmanīgi pa slāņiem brūci ciet] [/me pēc aizšūšanas nodod, cietušo medmāsiņas rokās] [/do pasaka lai apsien no abām pusēm ar binti]. Ja iekšā tad ar kolēģu palīdzību lēnām un uzmanīgi izņemtu lodi. [/do pajautā medmāsiņai pinceti] [iebāž tās brūcē, un mēģina atrast lodi] [/do pajautā lai medmāsiņa nosaula sviedrus no pieres] [/me atrod lodi un satver to] [/me uzmanīgi izvelk, un ieliek trauciņā] Caur sistēmu pieslēgtu asinis, lai atgūstas no traumas. Aizšūtu vaļējo brūci un atļautu policistam atpūsties, kādu nedēļu slimnicā. Pēc nedēļas dotos paskatīt policistu, un noņemtu viņam šuves. Tad nosūtītu viņu uz fizioterapiju, kur viņam iemācītu staigāt ar kruķi. Izrasktītu viņu arā no slimnīcas mājas režīmā uz diviem mēnešiem. Manuprāt neakceptējošā būtu tad, kad āŗsts saņem īsziņu telefonā par izsaukumu, un dotos uz izsaukumu, netīšām, kaut kur ietriektos un brauktu tālāk. Piebraucot izsuakuma vietā, pajautāt, kas notika, un caur /med komandu noteiktu pulsu. Neko nedarot viņš zinātu pulsu, un pateiktu, ka viss kārtībā un paceltu. Tur pat uz vietas pateiktu, ka viss kārtība un atļautu viņam doties tālāk.

10.Kāpēc gribi kļūt par Reviewer iekš Arcane Roleplay? (Min 150+ vārdi): Par Reviewer es piesakos, jo manuprāt pats process, ko reviewer dara un redz ikdienā man liekas ļoti interesants. Katru dienu viņi sastop jaunus cilvēkus Intervijās un iepāzīst viņus tuvāk. Uz revieweriem balstās servera whitelistotie cilvēki, tas nozīmē, ka revieweriem jauzņemas arī sava veida atbildība par sevis veikto procesu. Pieņemot intervijas tev netikai jauzklausa atbildētajs, bet arī jāmāk paskaidrot roleplay termini. Kā arī esot mājās, man ir diezgan daudz brīvā laika, īpaši pa brīvdienām, un esmu gatavs veltīt savu laiku, lai izskatītu anketas, un pieņemtu intervijas. Redzot to ka tiek meklēts reviewer, un man ir daudz brīva laika, ārpus skolas un treniņiem, manuprāt tas būtu interesanti priekš manis pildīt šādu procesu Arcane komunā. Zinot to, ka pēc tā saucamā VIPE serveris kļūs populārāks, un būs nepieciešami palīgi, lai izskatītu anketas. Pēc manām domām serveris būs ļoti izplatīts ka cilvēki būs gatavi nākt un spēlēt, Priecāšos redzēt ja serveris būs pilns darbadienu vakaros, lai interesantāks role plays.

11.Vai tev ir iepriekšējā pieredze?: Nav, bet cerams, ka būs.

12.Pastāsti kautko par sevi. (200+ vārdi): Tākā "Čau" topiks man nav pastāstīšu par sevi šeit: Tākā in game mani vairāk zin kā "ruby" ,bet real life mani sauc Ronalds. Diezgan aktīvi brīvajā laikā trenējos un nodarbojos ar cīņas sportu. Vārds īsti neko nemaina, bet vairāk atsaukšos uz "ruby". Tātad mnan stāsts ar PC sākās šādi, ja pareizi atceros man bija kādi 5 līdz 6 gadi, kad pirmo reizi tiku pielaists pie PC, kaut ko uzspēlēt. Tas bija pie vieniem seniem ģimenes draugiem, kur lielākajm dēlam bija dators. Īsti neatceros, ko es tur spēlēju, bet manliekas ka tas bija "Call of Duty: World at War". Tajā brīdī, kad pirmo reizi biju pielaists pašaut, uzreiz nenormāli iepatikās. Nākamo mēnesi, visu laiku pārprasiju vecākiem, kad atkal dosimies pie viņiem ciemos. Tā to atbildi bija kā bija, jo vecāki neziņā, ko darīt, vārdu sakot nemācēja atbildēt. Ik pa laikam sanāca iegriezties pie viņiem, un tā nu sanāca, ka netālu no viņu mājas gāju skolā. Tad nu vakaros, pirms treniņiem iegriezāmies ar brāli pie viņiem, kaut ko uzspēlē. Tā kādus 3 līdz 4 gadus, nu tad vecāki beidzot izlēma, ka ir gatavi nopirkt man savu personīgo datoru. Sākumā tas vairāk bija domāts skolai, bet laika gaitā, pats kaut kā sāku spēlēt datorspēles ar draugiem. Ja godīgi tad neatceros ar ko es sāku, bet ja pareizi atceros tas bija minecrafts, bet tad pārgāju uz CS. Tur iepazinu daudz jaunus cilvēkus gan foršus, gan nejaukus, pāris gadi un caur vienu draugu sāku spēlēt role play, caur kādiem dažiem video biju piešāvies, kas jādara atsevišķās situācija. Man tas likās diezgan interesanti, dabuju whitelist un sāku spēlēt.

13.Links uz tavu sasveicināšanās topiku⬆

Lūdzu komentāros izsakam savas domas izmantojot +REC/-ANTI. Būtu labi ja vēl paskaidrotu kapēc, tas vairāk man 🙂

• +rep, jo rubys ir redzams un aktīvs servera spēlētājs, kā arī citiem kuriem ir kāda problēma viņš palidzēs un viss būs čiki briki.

• viens liels trekns +, jo ir aktīvs servera spēlētājs, izpalīdz daudziem kuriem ir nepieciešama palīdzība,

• ADMIN

Sestdien plkst. 14:00 veikšu interviju tev. Lūdzu esi interviju kanalā discord. Ja netiec dod ziņu 🙂

• ADMIN

@Ruby +No manis, jo esi tiešām sakarīgs čalis un aktīvs arcane biedrs

• ADMIN

Apstiprināts.

Log in to reply