This is Arcane

We care about our players.

BDO ARCANE
RP.ARCANE.LV:30120

Čau no eslata >sssstraaa>

Topic created · 6 Posts · 50 Views
  • Esmu 17 gadus jauns jaunietis! Es nāku no mazās pilsētas Saldus. Man hobiji ir vairāki bet mācibas tagad aizņem laiku hobijiem, tā sports , datorspēles un vēl viskautādas izklaides. Man riktīgi patik tusēt ar drauiem , bet tas tā retāk jo skolas laika pritonizēt baigi nevar , ir daži slikti ieradumi bet tas tā galīgi nav svarīgi. Es nodarbojos ar peldēšanu 5 gadus , bet tad pametu dēļ tizliem iemeslies , parsvarā slinkums vairs nebija izaugsmes sportā, bet tagat eju uz basketbolā. Mans moto :galvenais ir nemīzt., Kas neriskē tas neuzvar. Esmu ceļojis pa vairākam valstīm , Nevaru isti pateikt kura vieta liekas ''viss foršāka''' bet man patīk Spānija, loti silti , un skaisti. protams ari forša vide. Par arcane.lv es uzzināju, choxens kas spamojis man discord privāti ka ir iznācis pirmais Latviešu servers, kurā tas bija ecl$% bet tgd pārdevēja par Arcani, kad biju mazāks speleju SAMP vislaik jo mani vienmēr aizravies ar bandīšiem, skatijos kad biju mazs kā citi spēlē roleplayu, tad ari pats sāku spelēt, iemācījos roleplayu. Mans traks atgadījums, hmm ekstrēmais sports, vai arī neadekvatā stavokli darīt lietas kuras ir riskantas XD Es izdomāju uzraksitt sasvecināšanos jo, ja iepazīstas ar komūnu.. Jauku jums dienu lasītāji!
  • Sveicināts.
  • čau Ričard.
  • Sveiks 🙂
  • Sveicināts
  • Sveiks bracuk
Log in to reply