This is Arcane

We care about our players.

BDO ARCANE
RP.ARCANE.LV:30120

Reviewer Pieteikums / Barzhii

Topic created · 10 Posts · 97 Views
  • 1.**Diskorda vārds-** Barzhii#5136 2.**Jūsu vecums-** 23 Gadi 3.**Kurā valstī dzīvojat?** Latvija, Rīga. 4.**Kas ir CS (Min 30 vārdi)** Common Sense- ir loģiskā domāšana. Piemēram: Lēkat pa policijas mašīnam. Ienākt policijas departamenta un šaut ar automātu. Staigāt pa centru ar pliku krānu gar policijas departamentu. Ietu pa ceļu un iesistu pa policijas mašīnu un uzspļautu. 5.**Kas ir PG (Min 30 vārdi)** PowerGaming- Tas ir to ko tu nespēj izdarīt dzīvē, piemēram, lekt kā halks 300 metru augstumā, lidot ar mašinu pa gaisu. Braukt ar moci 200 km/h un ietriekties sienā un izdzīvot. Nolekt no piecpadsmit stāvu augsta dzīvokļa un izdzīvot ka itkā nekā nebūtu. Policists sašauj trīs riepas un tev vienalga un brauc tālak. 6.**Kas ir MIX (Min 30 vārdi)** Mixing- Kad tu izmanto OOC lietas iekš Ingame, piemēram, apstiprini mani facebook, uzspēlēsim putnu fermu kopā, sasniegsim līmeni. Vai arī , man šodien bija skolā piecas stundas, pēc ceturās atnācu mājas un ienācu Arcane RolePlay. 7.**Kas ir DM (Min 30 vārdi)** Deathmatching- Cilvēku nogalināšana bez iemesla iekš spēlē. Piemēram: Es vienu čali ienīstu savā dzīvē kurš man agrāk nomelnoja un kaustija visulaiku un es izdomāju "Ai davaj es iešu ingame un redzu viņu un es bez iemesla nošaušu" kā arī nošāvu. 8.**Kas ir MG (Min 30 vārdi)** Metagaming- Tas ir kad tu izmanto no OOC ārpus spēles informāciju. Piemēram: Es sēžu Discord ar draugu un mēs sarunājamies iekš spēle un es saku draugam ka pie manis ir Policists un pasaku, lai ātri atbrauc pie manis un lai paņemt policistsu kā ķilnieku vai arī atbrauc un nošauj. 9.**Kāda ir akceptējoša lomuspēles situācija tavā uzskatā un kāda nav? (Min 150+ vārdi)** Mana akceptējošā izspratne, tad kad tu bracu ar moci un es ar mašīnu, kad parādījās zaļā gaisma un man kautka sagriezijās stūre pret viņu un redzu ka viņš nokrita no moča kad bijis parāvis ratā uz augšu, tad es izkāpu ātri no mašīnas un es pienācu tajā brīdi un redzu ka viņš rpojas ar raksta rakstzīmes /me un /do un es saprotu kas viņam sāp un kas nē. Un Neakceptējošā izspratne, tad kad mani notriec 100 km/stundā un es nepakļaujos rpošanam, tad persona nazin kas man sap jo man ir pilnīgi vienalga jo pēc būtības man būtu jauzraksta /do *besamaņa* vai /do *iepējama asiņošana* , vai /me komandu. 10.**Kāpēc gribi kļūt par Reviewer iekš Arcane Roleplay? (Min 150+ vārdi)-** Oj draugi. Vēlos jo man personīgi ir ļoti daudz laika. Man tā patīk ARCANE jo ļoti laba administrācija un gribu palīdzēt. Man prieks iepazīties ar Kaktuzu, qju, Kronku, Krītiņu un Typ0, bet labas attiecības nav laikam ar SIMIX, bet redzēs vēl to kas un kā būs. Paši jūs redzat cik bieži es esmu ingame jeb ARCANE serverī, lai uzspēlētu RP. Kāpēc lai nēmēģinātu ko jaunu?! Tad kad vēl bijām kopā ar ECLAT atceros ka bija prieks iepazīties ar draugiem dažiem, bet tagad esam atdalījušies un nāku ar prieku lai palīdzētu attīstīes kopā ar jums. Paši zinat daudzi aizgāja uz otru serveri. Pats personīgi redzu ka Kronks ir viens un es domāju ka plus vēl viens cilvēks nenāks par sliktu vai ļaunu. Gribu ko jaunu dzīvē un izsprovēt, kā arī gribu būt vel lielāka daļa no jums, kā arī gribu ļoti ļoti tik tajā Reviewer statusā jeb amatā . Zinu liksies smieklīgi, ja pat nedabūšu centīšos cik vien bieži būt jūs serverī un sameklēt kopīgu valodu. 11.**Vai tev ir iepriekšējā pieredze?** Protams nav. Paši zinat ka esmu jauns cilvēks kas tik aptuveni mēnesi spēlē RP un jau tagad labāk terminus!!! 12.**Pastāsti kautko par sevi. (200+ vārdi)** Nu tā. Manis sauc Alvils, man ir 23 gadi, esmu dzimis Rīga un dzīvoju Rīga, ziepniekkalnā. Biju pavadījis 12 gadus bērnu namā. Biju aizbēdzis no vecākiem tikai tādēl ka patēvs visu laiku sita mammu un es nevarēju noskatīties uz to kā mana mamma bija zila. Domāju ka sapratāt draugi. (Tikai lūdzu nesakat neko ☺ ) Pēc bērnu nama es satiku dižo vareno man tuvo influnceri Uldons TV, kas man piedāvāja kļut par pašu Inflnceri. Es ļoti bieži pavadu laiku pie datora. Pats esmu Influnceris jeb jūtuberis tagad. Spēlēju ļoti bieži datorspēles, piemēram Arcane RP, Fortnite. Esmu izgājis skolu ar trīs kursu praksi par Galdienka palīgu. Pats personīgi sākšu strādāt vienā darbā kuru diemžēl es neatklāšu (Piedodiet). Man draugu vispār principā nav ja vien Ventspilī vai Talsos un Vecāki kas dzīvo Ikšķilē. Pēdēja laikā sāku skatīties videklipus un mācīties, lai sāktu montēt viģiku, itīpaši par ARCANE serveri ja sanāks. Patīk ļoti Sports, itīpaši par florbolu, hokeju un plus mīnus par basketbolu. Es liels fanāts par šūting geimiem, lai gan pēdējā laikā nesanāk ja vien IC ARCANE RP serverī uzšaut dažreiz. (Teikšu godīgi, man nav ko daudz stastīt par sevi jo pāsreiz dzīve sanākusi kā ir!!)
  • +rep Serverī ir redzams gandrīz vienmēr un spēlē ar lielu atdevu, ar lielu RP 🙂 Viennozīmīgi par 🙂
  • +REP, esi pelnijis, pavadi diezgan daudz laiku iekš spēles.
  • +REC, daudz pavadītas stundas serverī, ļoti aktīvs. Cenšas uzlabot servera reputāciju. That's all.
  • +PAR, tiešām esi vecis ar pautiem, pavadi daudz laika šajā projektā, tamdēļ, es domāju tu tiksi, tapēc saku laicīgi''Lai veicas''
  • Dodu zaļo gaismu PAR, ļoti cenšās,
  • +REP ļoti aktīvs serverī.
  • Uz anketām varēšu tikai sniegt atbildi pēc wipe.
  • / - Palikšu neitrāls par šo pieteikumu , kopumā termini ir diezgan labi aprakstīti , izņemot MIX paskaidrojumu, kas nedaudz pieklibo. Esi daudz iemācijies un progresējis Roleplejā , kas mani priecē un skatoties uz to , ka tomēr sāki spēlēt bez nekādas pieredzes un nekādām zināšanām ,bet protams ir vēl kur augt un progresēt un zinot , ka tev dažreiz ir tas niķis , ka roleplejā nemāki zaudēt tad šoreiz palieku pie sava un būšu pret šo pieteikumu neitrāls.
  • Runājot par tavu pieteikumu, gribēšu izteikt savas domas kā man liekas un kā man šķiet tavs rakstītais pieteikums. Lasot pieteikumu, biju saskatījis nelielu niansi tavā pieteikumā, kas bija MIX termina paskaidrojums, kuru biji aprakstījis īsti kā MG termina skaidrojumam, bet tas ir piedodami. Viss pārējais bija labi un konkrēti aprakstīts, ko biju aptuveni gaidījis no tevis. Skatoties un dzirdot no cilvēkiem teikto par tevi, tas ir lieliski un interesanti, jo RolePlay spēlē tikai 1 mēnesi, kas ir forši un esi iemācījies tik daudz, bez iepriekšējās pieredzes iepriekš (wuttt??!) un tas ir insane, kas man liek dot lielu +respect, jo citi cilvēki 1 mēnešu laikā neiemācās tik daudz un tu esi viens no tiem, kas ir iemācījies, bet ir ko augt un ir jāattīsta turpmākās prasmes RolePlay, kas tev būtu jāizdara, jo ir dažas nepilnības :). Skatoties tevi gribēju pateikt, ka dažreizēm mēdz iziet no situācijas un aizmirst par noteikumiem, kas mēdz tevi bišķīt iegāst, bet tas ir tikai sākums priekš tevis. Kopumā, pret šo pieteikumu būšu starp, jo ir dažas nepilnības un nianses, bet ar laiku, cerams tās pazudīs no tava RolePlay.

Log in to reply