Jump to content
Sign in to follow this  
Jason_Pears

[LSBH] Los Santos Bounty Hunters

Recommended Posts

Jason_Pears    0

Bounty.jpg.4cdb9fb4ad26d17773e23aafc40df926.jpg

Mani sauc Jason Pears. Esmu ex militārists ar ļoti ilgu darba stāžu un precizitāti. Kad man palika 18 gadi, es iestājos armijā. Man armija likās pārāk viegla, tāpēc gāju dienēt SUV. Darbs negāja no rokas, jo cieta nemākulīgie biedri un cena par darbu nebija pietiekama. Tad es uzgāju iespēju, kā es varu palīdzēt savai valstijun pats sev. Es medīju sliktus cilvēkus, kurus policijai bija ļoti grūti atrast un kuriem bija ļoti grūti piekļūt, protams no sākuma bija grūti, bija izgāšanās un bija brūces pēc misijām. Tāpēc izdomāju nolīgt cilvēkus, kurus es ļoti labi pazīstu un tos, kuri ir labi šādās lietās. Tagat es vēlos izplatīt mūsu firmu, tāpēc pārcēlos uz Los Santos, dzirdēju, ka tur esot Ļoti slikti cilvēki, kurus vajadzētu sodīt. Protams, pirms pārcēlos uz LS, nācās pašam pieslēgties lelegālās lietās, piemēram palīdzēt narkotiku pārvešanā vai ieroču tirgošanas laikā. Tagat strādāju par mehāniķi, bet vēlos sākt savu darbu šeit, kad savākšu vēl divus profeseonāļus, kas māk ar ieroci rīkoties un nesalūzt spriedzes situācijā.

OOC informācija :

1. Pieteikties varēs tikai caur Forum.

2. Organizācija būs nelegāla, jo darbs var kļūt aseņains un nevēlas kārtot oficiālas darīsanas ar policiju.

3. Atrašanās vieta būs zināma tikai labākajiem kandidātiem, kuri būs izvirzīti uz mēģinājumu.

4. Nekādā gadījumā, firma nebūs naidā vai karā ar citām grupām vai valsts iestādēm ( ja vien neuzsāks pirmie)

5. Jābūt iekšā katru dienu, neskatoties, vai ir kāds nopietns darbs vai nē.

6. Valodas izvēle būs ļoti strikta.

7. Ja tiksiet notverts un nogādāts varas iestādē vai tiksiet spīdzināts, mēs nekādīgi nepakļausim problēmām pārējos biedrus, cenšoties jūs glābt.

5a3690e006f7e_lejupielde(1).jpg.bd9c9566d3fd2497b401f15793226eb0.jpg