Jump to content
Sign in to follow this  
FakeNinjaLV

Los Santos Autosporta komanda 'Jaguars'

Recommended Posts

FakeNinjaLV    4

original.png

Los Santos Autosporta komanda ‘Jaguars’

Kā aizsākās?

Viss aizsākās Los Santos bērnu dārzā ‘bitītes’, kad divi bērni Carl un Adam satikās pirmo reizi, abiem mazajiem ļoti patikās spēlēties ar mašīnām. Katru dienu viņi uz dārziņu ņēma savas mīļākās auto spēļmantiņas, šos divus bērnus nevarēja ižķirt jo viņi bija kļuvuši par labākajiem draugiem.

Tā nu laikam ejot, kad abi draugi sasnieguši 16 kadu vececumu, beidzot dabūja savas pirmās mašīnas, tad nu varēja sākties lielīšanās kuram nu ir labāka mašīna. Bet pēc divām nedēļam Adam mašīna noplīsa un Adamam bija bail teikt vecākiem ka mašīna ir saplīsusi, tā nu abi draugi nolēma meiģināt sataisīt auto paši. Šiem jauniešiem noveicās ka Carl krustēvs bija automehāniķis kas viņiem palīdzēja sataisīt. No tā brīža abiem jauniešiem iepatikās taisīt mašīnas un nākotnē vēlējās attaisīt paši savu auto labotavu.

Kad  abiem jauniešiem palika 18, Carl tēvs nomira un viņam ar mammu nācās pārvākties, tā nu abi draugi bija šķirti un visi nākotnes sapņi pazuda. Pēc 6 gadiem Adams uzināja kautko ļoti labu, viņš uzināja to ka Carl atgriežas Los Santosā, bet sapņi vēl nebija izuduši. Abi puiši atkal satikušies, izrunāja ko tagad  darīs, un beigu beigās izdomāja ka strādās Glābšnas dienestā. Pēc 6 mēnešiem abiem draugiem ienāca ideja prātā. ‘Izdarīsiem to par ko mēs sapņojām jau kopš bērnības’. Tā nu abi sāka rīkoties, kopīgi uztaisīja plānu, izdomāja ko stāstīs mēram. Pēc mēneša Carl un Adam bija gatavi un devās beidzot pie mēra cerēdami ka viņus pieņems. Pēc 30 minūšu garas sarunas, mērs izlēma ka iedos garāžu un skatīties kā abiem ies pirmajās sacensībās.

 

Ar ko frakcija nodarbosies?

Frakcija nodarbosies ar, autosportu, rīkos dažādas sacensības kurās varēs piedalīties pilnība visi kuri vēlēsies. Frakcijas biedri varēs no Frakcijas dabūt garāžu, kurā pašiem būs jāuzlabo savi auto, ar kuriem viņi piedalīsies sacensībās. Frakcijas biedri būs kamēr frakcijai nesīs ienākumus uzvarot sacensībās. Ja būs nepieciešams varēsim uzrīkot kādu auto šovu vai kautko tam līdzīgu. Protams visām sacensībām būs arī balvas.

OOC

Ja būs kaut kas jauns saistīts ar frakciju pievienosim topiku.

Frakcijā var pievienoties jebkurš

Būdami mūsu frakcijā piekrītat CK,PK,FPK

Edited by FakeNinjaLV
  • Patīk 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
FakeNinjaLV    4

Tā nu apskatījuši garāžu nolēmām ķerties pie darba, aizbraucām nopirkām instrumentus un detaļas, un sākām tūnēt mašīnu.

original.png

original.png

original.png

original.png

original.png

original.png

original.png

original.png

original.png

Tā nu pēc pāris stundām, pirmās dienas darbs ir pabeigts

original.png

  • Patīk 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Autorizējies

Already have an account? Sign in here.

Autorizējies tagad
Sign in to follow this  

×