Jump to content
Sign in to follow this  
AVANGARD

Sveiķi visiem!

Recommended Posts

Labdien visiem!

Mani sauc Jānis, man ir 20 gadi, esmu es no laukiem! 

Tagad es nedaudz pastastīšu par sevi!

KДЃ es jau un teicu, mani sauc Jānis , nāku es no smukās Latgales , jau no bērnibas , man iepatīkās atrasties arzēmēs, 13 gados es aizbraucu pie savas māsas ciemos uz Vāciju, un tur man diezgan iepatīkās, un tagad es cenšos ar iespēju, ieraudzīt vairāk kaut kā jauna, es esmu tāds cilvēks ja man kaut ko vajag, es vienmēr cenšos pats nopelnīt naudu, un nopirkt sev kaut ko, un 16 gados man sagribējās sev datoru, un vasaras brīvlaikā es aizbraucu uz Rīgu pie brāļa, lai nopelnīt naudiņu un nopirkt sev datoru, tad laiks gāja, es aizgāju mācīties uz tehnikumu, un k jau visiem jauniešiem, man sagribējās atrāk tiesības, un tapēc es izlēmu 17 gados braukt uz Angliju lai nopelnīt naudiņu uz tiesībām, un tas man izdevās, atkal laiks gāja, un man jau ka gadu bija tiesības, visi no mana kursa braukāja jau ar mašīnām, bet tikai es viens staigāju ar kājām, jo es atrāk gaidiju vasaras brīvlaiku lai atkal aizbraukt uz Angliju, un nopelnīt naudiņu, un beidzot man tas izdevās, es nopirku sev beidzot pirmo automašīnu, un tā bija audi 80 ar 2.0 benzina motoru, es biju nedaudz traks no tās mašinas,  un pa 2 mēnešiem es nogalināju šo mašīnu, man bija ļoti žēl tas mašīnas, bet tomēr tie bija labāķie 2 menēši manā tehnikuma vēsturē, mani pat visi skolā ārā un pa pilsētu sauca par - '"Бочька Рейсер" un tad es sapratu, ka viss kas notiek, notiek uz labu! Tad man paveicās vēl vairāk, man piedāvāja direktors aizbraukt uz mēnesi uz Norvēģiju praksē, un es protams ilģi nedomājot piekrītu. Tur es iepazīnos ar daudz jauniem cilvēķiem, es tur ieraudzīju kā viņi tur dzīvo, un kā tur ir smuķi, tie kalni , man likās , kā es tad sapņoju par to visu. Es par sevi varu stastīt ļoti daudz , bet nedomāju kā tas gādam interēsēs, tāpēc ātri pārskriešu pa hobijiem -  volejbols, sporta zāle, un viss, vairāk dzīvē man nekas nelikās tik labs ka šie divi sporta veidi, protams tas ir tikai manas domas. Par spēlēm pateikšu drusku - counter strike 1.6 - 8 gadu prakse , minecraft - 6 gadu prakse, bet 1 gadu nebīju spēlējis, jo nebij laika, world of tanks pa retam arī spēlēju.

Ceru ka jums patika lasīt to, un ceru uz jūsu sapratni, un pieņemsiet mani pulciņā :P

sveiks, auģiks 80 b2 labs ir, ja ir pilnā šprice :D

Lai veicās šeit! HF!

52 minutes ago, arcanelv said:

Welcome back, tava palīdzība pamatīgi noderēs, kā vecajos projektos.

Kad uzreiz uzzināju, kā tu vēl taisi serveri, es uzreiz back :D palīdzēt vajadzēs daudz es zinu, kur es likšos :D pacelsim mc :)