Jump to content
Sign in to follow this  
TheBug

Pieteikums Endrike Fox

Recommended Posts

image.jpeg

Pieteikums

[In Character personiskā informācija]:

• Jūsu pilnais vārds: Endrike Fox

• Personas kods:010193-10020

• Vecums:25

• Rase:Baltādains

• Kontakttālrunis:516354

• Tautība Amerikānis

• Faktiskā dzīves vieta: Jefferson hotelis

[Dokumenti]:

Vai Jums ir derīga Los Santos Štata izsniegta autovadītāja apliecība?:Jā

Vai Jums ir vēl kādas Los Santos Štata izsniegtas licences?:Ne

[Vakances]

Jūsu izvēlētā vakance?:LSGD Vadītājs

Kāda ir jūsu pieredze izvēlētajā amatā?:Esmu strādājis citā serverī par ugunsdzēsēju un vēlos pretendēt uz ko augstāku.

Kāpēc jūs vajadzētu pieņemt Los Santos Glābšanas Dienestā? (50-100 vārdi):Es domāju ka mani vajadzētu pieņemt jo es vēlos strādāt šajā nodarbē jo esmu bijis ugunsdzēsējs cita serverī un protu un zinu ka notiek šis darbs šajā shēma.Kā arī vēlos veidot savu grupu kas varētu palīdzēt cilvēkiem kas nonākuši nelaimē.

Jūsu pienākumi izvēlētajā amatā? (50-80 vārdi):Uzraudzīt komandas dalībniekus ka arī veikt dažādus komandas biedru treniņus lai grupas biedri vienmēr būtu gatavi darbam.Kā arī iepazīstināt darbiniekus ar visu tehniku kas mums ir pieejama šajā nozarē ka ari iemācīt darba biedriem strādāt ar visu esošo Aisargāt Los Santos spēlētājus no apdraudējuma un sargāt to dzīvības no traumām.

Jūsu izglītība (augošā secībā, minēt sākšanas un beigšanas gadu):

•Los Santos pamatskola 1998-2007

•San Fierro Vidusskola 2007-2010

•Los Santos Glābēju akadēmija 2010-2013

•Los Sants Glābēju dienesta grupas vadītāja akadēmija 2013-2016

[RP Pārbaude]:

Izmantojot /do un /me (10 vismaz) komandas ,iedomājies ,kad esi saņēmis izsaukumu,kurā cietušais ir lauzis kāju,kāda būs tava rīcība,un ko tu darīsi.:

/do no rācijas būtu dzirdams izsaukums no dispečera, idlewood uzpildes stacijā notikusi avārija , cietis avārijā transportlīdzeklis
/me pēc izsaukuma saņemšanas dotos līdz trauksmes pogai, un ar labo roku nospiestu trauksmes pogu
/do visā departamentā būtu dzirdama trauksme, nepaietu pat 5 minūtes un visa komanda jau būtu gatava izbraukšanai
/do visa nepieciešamā tehnika jau atrastos dienesta transportā
/me pēc tā kad visi sakāptu transportā, dotos uz negadijuma vietu.
/do pēc ierašānās uz negadijuma vietu konstatētu ka avarējis transportlīdzeklis kurā veljoprojām iekšā būtu vadītājs
/me kamēr kolēģi gatavotu inventāru, es dotos līdz cietušajam
/do nedaudz apskatot avārijas vietu konstatētu ka cietušais visticamāk ir bezsamaņā un avārijas rezultātā transportlīdzeklis nav tik ļoti bojāts lai tas sagādātu viņam problēmas tikt ārā
/do kolēģi būtu jau sagatavojuši nestuves , gadijumā ja cietušais nebūs spējīgs pats paiet
/me ar otra kolēģa palīdzību censtos atvērt vadītāja durvis lai varētu izvilkt cietušo
/do mēginājums būtu veiksmīgs un izskatītos ka nekas netraucē cietušā izvilkšanai
/me saķerot cietušo aiz pleciem mēginātu to izvilkt
/do cietušais būtu nogūldīts uz iepriekš atnestajām nestuvēm
/me kolēģim saķerot vienu nestuvju pusi un man saķerot otru pusi nogādātu cietušo uz dienesta transportu
/do kad visi kolēģi būtu sakāpuši iekšā, dotos uz glābšanas dienesta staciju kur jau cietušajam veiktu rehabilitāciju

[Motivācijas dati]

Kādēļ tieši Jūs jāpieņem šajā amatā? (80-100vārdi):
Esmu mērķtiecīgs, spējīgs ļoti labi vadīt komandu, par ko jau esmu pārliecinājies apmācību nometnē. Esmu gatavs šim amatam gan morāli, un gan fiziski. 
Spēšu sagatavot savu komandu lai tā būtu spējīgā doties uz jebkuras grūtības pakapes uzdevumiem un notikumu vietām. Neatkarīgi no laikapstākļiem vai jebkādiem citiem faktoriem. Mēs veiktu ik nedēļas mācības , lai vienmēr mūsu darbinieki spētu veikt vajadzīgos uzdevumus. Es esmu spējīgs atbildēt gan par dokumentālo daļu, gan darba daļu, gan arī morālo sagatavošanu. Es atšķirībā no citiem vadītājiem, dotos vienmēr līdzi uz izsaukumiem , ja es būtu dežūrā, un kontrolētu vai arī palīdzētu veikt savu darbu pēc iespējas ātrāk.

Motivācijas vēstule (100-200vārdi):

Uz šo darbu es nenāku naudas dēļ, vai tādēļ ka man nav citur kur iet. Šis ir mans liktenis, jau sen esmu sapņojis par šo amatu. Jau sen gatavojies tam. Un šis ir tas mirklis kad man liekas ka esmu pilnībā gatavs, māku ļoti labi samierināties ar kļūdām, vēl jo labāk māku saprast kādēl es pieļāvu tās, un vairāk tās nepieļaut. Viens no galvenajiem mērķiem ir parādīt kā kvalitatīvi ir jāveic šis ļoti atbildīgais un ne pārāk drošais darbs , kurš aiz sevis nes ļoti daudz atbildību, gan pret maniem topošajiem darbiniekiem, gan pret cilvēkiem kuriem mēs sniedzam palīdzību, jo labāk un ātrāk mēs to izdarīsim , jo mazāk cilvēki tiks apdraudēti briesmām avārijas gadijumā. Tādi gadijumi notiek ik dienu,  kāds tiek sadurs, kāds avarē u.c, es ar DROSMI pasaku to ka es būšu spējīgs atbildēt uz šiem izsaukiem bez bailēm par to ka es nespēšu izglābt vai paspēt izglābt šos cilvēkus. Un es apsolu ka mana komanda būs tik pat pašpārliecināta un tik pat spējīga to labi darīt kā es to tagad te rakstu. Ar cieņu Endrike.

|OOC informācija|

Vārds:Elvis

Vecums:18

Cik labi jūs pārzinat Los Santos?: (( no 0 līdz 10 )):9

Cik labi jūs protat braukt?: (( no 0 līdz 10 )):9

Vai spēsiet izmantot TeamSpeak 3, ja tas būs nepieciešams?:Jā

Edited by TheBug

image.jpeg

Ar lielāko prieku vēlos paziņot, ka esat izvēlēts par Glābšanas Dienesta priekšnieku, iepriekšējais tiek atlaists, neaktivitātes dēļ.

Sazinies ar mani iekš spēles, lai saņemtu paneli.

Ar cieņu Arcane administrācija.

Edited by SkyForger

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.